Tifozja e Juventusit ngre temperaturat në ‘Instagram’

02 dhjetor 20:53

Taylor Mega është një modele e famshme në shtetin fqinj në Itali, e cila njihet për bukurinë dhe linjat e saj fantastike.

26-vjeçarja e lindur në Udine është gjithashtu një personazh që provokon shumë me fotot dhe imazhet që publikon në rrjetet sociale, aty ku ndiqet nga më shumë se dy milionë fansa.

Ajo së fundmi ka menduar t’i “ngrejë” temperaturat e dimrit, teksa shfaqet me bikini duke luajtur me top. Kujtojmë se Taylor Mega është tepër e apasionuar pas futbollit dhe zemra e saj rreh për kampionët e Italisë, Juventusin.

sdfdgf

Tifozja e Juventus55

Mega

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Është publikuar edhe lista e tretë me dhjetë lojtarët që…