‘Tigri’, tregon kujt i ‘frikësohet’ diaspora

03 qershor 17:24

Aktori i njohur i cili jeton dhe vepron në Gjermani, Kreshnik Ibrahimi ka postuar një fotografi para një zyre doganore.

Ai ka ironizuar se diaspora i frikësohet grave dhe doganës.
“Qetyne edhe Grave ju tutem na Diaspora”, ka shkruar Tigri.

Autori i emisionit “Ich bin Albaner”, është mjaft aktiv në rrjetet sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Qeverisë së Kosovës, Albin Kurti pas Ferizajit ka…