Tiranë, grabitet banka brenda ndërtesës së Hipotekës

15 janar 14:36

Filiali i një banke të nivelit dytë është grabitur mesditën e sotme në Tiranë.

Informacionet paraprake flasin se filiali ndodhet brenda ambienteve të hipotekës. Mësohet se kanë qenë dy persona të maskuar dhe me pistoletë që nën kërcënimin e armës kanë vjedhur paratë.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje, raporton “top-channel”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Grupi i ekspertëve i nivelit të lartë i Komisionit Evropian…