Tiranë, një person qëllon një vajzë e më pas veten

21 janar 16:13

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, afër Qendrës Spitalore Universitare “Nënë Tereza”.

Një person ka qëlluar me armë zjarri një vajzë, e më pas edhe veten. Dëshmitarët kanë dëgjuar tri 3 krisma dhe lajmëruan policinë, e cila ndodhet ende aty për të zbardhur ngjarjen e rëndë.

Nga raportimet paraprake, vajza ka ndërruar jetë në spital, ndërsa autori është në gjendje të rëndë. (TCh)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Hysen Durmishi nga Lëvizja Vetëvendosje!, ka qenë njëri nga të…