Tomë Gashi përsëri në Hagë

12 dhjetor 12:46

Avokati Tomë Gashi ka konfirmuar se do të jetë një nga avokatët në Gjykatën Speciale.

Ai përmes një postimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka postuar një fotografi me mbishkrimin “Përsëri në Hague…”.

Gjykata Speciale deri më tani ka ftuar për intervistim pesë ish-komandantë dhe ish-pjesëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, duke përfshirë Rrustëm Mustafën-Remi, Sami Lushtakun, Sokol Dobrunën, Nazif Mehmetin dhe Safet Sylën.

No automatic alt text available.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’Connell, ka…