Tre në pranga për prostitucion

21 shkurt 14:12

Dy femra dhe një mashkull janë arrestuar në Gjakovë pasi të njëjtit janë marrë me prostitucion.

Policia ka njoftuar se si prova materiale janë konfiskuar tre telefona mobilë. Me vendim të prokurorit dy të dyshuarat janë dërguar në mbajtje, ndërsa dyshuari i tretë është liruar në procedurë të rregullt.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i grupit parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK),…