Tre zëvendësuesit potencialë të ten Hagut

29 shkurt 2024 | 15:33

Manchester Unitedi si duket ka filluar të mendojë për një të ardhme pa Erik ten Hagun.

Sipas gazetarit Rudy Galetti, janë tre emra në listën e pronarit të ri, Sir Jim Ratcliffe.

Dy ish-trajnerët e Chelseas, Antonio Conte dhe Thomas Tuchel po fliten si emra të mundshëm.

Ndërsa emri i tretë është një tjetër italian pos Contes, Roberto De Zerbi i Brightonit.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Oksana Genkina, një qytetare me origjinë ukrainase që prej më…