Trepça ‘89 eliminon Prishtinën nga Kupa

10 shkurt 17:59

Skuadra e Trepçës ’89 e ka befasuar skuadrën e Prishtinës, pasi e ka eliminuar nga gara e Kupës.

Koha e rregullt dhe vazhdimet dy herë nga pesëmbëdhjetë minuta të ndeshjes çerekfinale Prishtina – Trepça ’89, përfunduan 0-0. Në penallti ishte Trepça ’89 më e saktë duke shënuar fitore 5-4.

Në gjysmëfinale të Kupës janë kualifikuar edhe Vëllaznimi, Ballkani dhe Feronikeli.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Manchester City e ka dominuar plotësisht pjesën e parë ndaj…