Tristan Thompsoni flet për herë të parë për vajzën

13 maj 13:03

Tristan Thompson ka folur për herë të parë për ardhjen në jetë të vajzës True Thompson me Khloe Kardashian.

Në një intervistë të realizuar për “Road Trippin”, Tristan është shprehur tejet i lumtur që është bërë baba për herë të dytë. “Mendoj që me vajzë jeni shumë me emocional. Me të birin jeni më të qetë, ndërsa me True është pak më ndryshe. Edhe pse është ndjenjë tjetër, është shumë e lezetshme dhe ju bën të ndryshoni”, ka thënë Thompsoni.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari i famshëm R. Kelly vazhdon të këndojë, por akuzat…