Trupi i foshnjës rrëmbehet nga arkivoli

09 janar 2018 | 10:46

Policia argjentinase ka nisur kërkimet për trupin e një foshnje që është vjedhur nga arkivoli në prag të Krishtlindjes.

Autoritetet lokale dyshojnë se është akti i një kulti satanik. Trupi i njëvjeçarit, Ciro Arnada, qëndronte në një dhomë të mbyllur dhe u mor nga arkivoli.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
KF Gjilani ka vazhduar më përforcime për sezonin pranveror. Skuadra…