Tuna mahnitëse me foton e fundit të publikuar në rrjetet sociale

21 nëntor 13:59

Tuna këtë herë sikurse herëve të tjera vjenë me shumë stil dhe me forma të trupit super seksi.

Ajo ka mahnitur me dukjen në fotot më të fundit që ka publikuar, ku shihet në një veshje të veçantë, që i shfaqin shumë mirë format e trupit.

Megjithatë, nuk dihet nëse Tuna është rregulluar kështu për ndonjë mbrëmje muzikore ose po bën gati ndonjë këngë të re me videoklip.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave, Bedri Hamza, ka raportuar të mërkurën para…