U çudit nga varfëria, Rama i ndërton shtëpinë dhe i dhuron kravatën Hysen Zhupanit

28 tetor 2018 | 11:33

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka nisur të dielën me një video të postuar në rrjetet sociale.

Më 4 shtator Rama ishte në shtëpinë  e Hysen Zhupenit në Shijak, dhe u çudit nga varfëria e kësaj familje duke deklaruar “nuk e prisja të ishte kaq keq”.

Por në videon e shpërndarë nga Rama një muaj e gjysmë më pas, shihet se Hyseni tashmë është bërë më shtëpi të re, ku i ftuari i parë ka qenë vetë kryeministri.

Kreu i qeverisë i ka dhuruar edhe kravatën e tij Hysenit.

.

MIRËMËNGJES?????

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 28. Oktober 2018

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, ka thënë se zgjedhjet e…