U lëndua në vendin e punës në Pejë, vdes në QKUK

28 qershor 2023 | 08:48

Një person ishte lënduar në vendin e tij të punës.

Rasti ka ndodhur në Pejë më 19 qershor.

Viktima ishte dërguar për trajtim në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës, ndërsa të marten ai ka vdekur.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Një person është ankuar në polici se pas lindjes së…