U17-shat e Kosovë në grup me Spanjën, Ukrainën dhe Greqinë

06 dhjetor 2018 | 13:35

Aspak i lehtë rrethi elitë për Përfaqësuesen e Kosovës U17, e cila në tetor të këtij viti u kualifikua për këtë rreth.

Në Nyon të Zvicrës, u tërhoq shorti për rrethin elitë të Kampionatit evropian 2018/2019. Kosova U17, e cila ndodhet në grupin e 5-të, në këtë rreth do të ballafaqohet me Spanjën e cila është edhe organizatore e këtyre ndeshjeve që do të zhvillohen prej 20 deri më 26 mars 2019, me Ukrainën dhe me Greqinë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mario Balotelli ka vendosur t’i kundërpërgjigjet disa tifozëve të Milanit,…