UEFA i zbulon kandidatët e çmimit ‘Trajneri i Vitit’

17 gusht 2023 | 15:57

Tashmë edhe zyrtarisht UEFA e ka zbuluar listën e kandidatëve për çmimin “Trajneri i Vitit për sezonin 2022/23”.

Kandidatët për të fituar çmimin ‘’Trajneri i vitit’’ janë Pep Guardiola, Simone Inzaghi dhe Luciano Spalletti.

Theksojmë se favorit për ta fituar këtë çmim është Pep Guardiola.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministria britanike e mbrojtjes ka nënshkruar tre kontrata, me vlerë…