Ujku sulmon bariun në Han të Elezit

26 qershor 13:03

Dje pasdite një bari është sulmuar nga ujku derisa ishte duke ruajtur bagëtinë e tij.

Policia ka njoftuar se viktima ka pësuar lëndime trupore dhe ai ka pranuar ndihmën mjekësore në emergjencën e Ferizajt dhe më pas është dërguar në QKUK për trajtim të mëtutjeshëm.

Rasti është cilësuar si “sulm nga kafshët e egra”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gjatë ditës së sotme Komiteti Ekzekutiv i Interpolit me seli…