Unikkatil përkujton 23 vjetorin e masakrës së Reçakut, publikon një fotografi në rrjete sociale

16 janar 18:46

Ndër masakrat më të rënda në Kosovë të kryera nga forcat serbe është masakra e 15 janarit në Reçak.

Lidhur me këtë një reagim në rrjete sociale e ka bërë edhe reperi Unikkatil, i cili prej vitesh është i distancuar nga muzika e po ashtu edhe nga rrjetet sociale.

Ai ka publikuar një fotografi në InstaStory duke përkujtuar këtë e gjithashtu edhe duke bërë lavdi për të gjithë ata që flijuan jetën për liri.

“Lavdi. 23 vjet prej Masakrës së Reçakut”, thuhet në postim të reperit.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2022/01/Screenshot_8-14-1.png

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mediat shqiptare do mund të filmojnë imazhe dhe video të…