Union Berlin interesohet për Bardhin

05 dhjetor 2023 | 14:04

Union Berlini ka shprehur interesim për Enis Bardhin, i cili në janar mund të largohet nga Trabzonspori.

Trajneri i i ri i Union Berlinit, Nenad Bjelica ka punuar me Bardhin në klubin turk dhe tash ka shprehur dëshiron që sërish ta ketë nën urdhrat e tij.

28-vjeçari në të kaluarën ka luajtur edhe për Levanten, Ujpestin dhe Prespa Birlik. Ndërsa për Maqedoninë e Veriut ka luajtur 59 ndeshje dhe ka shënuar 16 gola.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, ka thënë se rezultatet katastrofale…