Uran Ismaili: Falëminderit qytetarë!

17 tetor 09:43

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës për kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili, ka hedhur votën e tij.

Ismaili pasi ka votuar ka kërkuar nga qytetarët që të dalin në votime.

“Falënderoj qytetarët që më ofruan mbështetje në rrugëtimin tonë të përbashkët,e pres me padurim rezultatin e garës në Prishtinë. Është datë më rëndësi, ftoj të gjithë të dalin në votime”, deklaroi ai para mediave.

Ismaili gjatë votimit ka qenë i shoqëruar nga bashkëshortja e tij.

Qendrat e votimit janë hapur në ora 07:00, dhe qytetarët kanë të drejtë të votojnë deri në ora 19:00.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kandidati i PDK-së për kryetar të Prishtinës, Uran Ismaili, ka…