Ursula von der Leyen: Vaksinimi anti-Covid në Evropë nis më 27 dhjetor

17 dhjetor 14:07

Presidentja e Komisionit Evropian, Ursula von der Leyen, ka njoftuar se vaksinimi kundër koronavirusit do të fillojë në tërë Bashkimi Evropian më 27, 28 dhe 29 dhjetor.

Von der Leyen ka publikuar një video të shkurtër në “Twitter”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pesë persona nga stafi kanë lënë xhirimet e “Mision Impossible”,…