Usher bën tatuazh gjigant prapa kokës

12 qershor 11:02

Artisti i tatuazheve Dillon Forte ka zbuluar tatun e mahnitshme të Usherit. “Kam pasur kënaqësinë të bëj tatuazh për legjendën Usher”, ka shkruar Dillon në llogarinë e vet në “Instagram”. Punimi zgjati rreth tre orë. Dillon iu ka bërë edhe të famshmëve të tjerë tatuazhe përfshirë Chris Hemsworth, Kat Von D dhe të tjerë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Artisti i tatuazheve Dillon Forte ka zbuluar tatun e mahnitshme…