Vajza e Beyonce dhe Jay-Z fiton Bet Awards në moshën 8-vjeçare

02 korrik 12:00

Në moshën 8-vjeçare vajza e madhe e Beyonce dhe Jay-Z ka marrë një çmim në Bet Awards për zërin e saj në këngën “Brown Skin Girl”, duke u bërë kështu fituesja më e re e të gjitha kohëve.

Kënga është e mamit Beyonce, e reperit amerikan Saint Jhn dhe e këngëtari nigerian Wizkid është pjesë e albumit “The Lion King: The Gift” (kolona muzikore e filmit ‘Mbreti luan’).

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bernie Ecclestone, ish-bosi i Formula 1, është bërë baba për…