Vajza e yllit të Hollivudit Johnny Depp një yll në rritje!

30 janar 15:21

Pamja sensuale dhe e guximshme, forma të përsosura: një yll është lindur!. Është Lily-Rose Depp, 19 vjeçe, vajza e bukur e yllit të Hollivudit, Johnny Depp dhe këngëtares franceze dhe modeles Vanessa Paradis.

Ajo është e përkushtuar për kopertinën e “Vogue Magazine”, ku modelja dhe aktorja tregon për punën e saj të vështirë për të bërë një karrierë për shkak të mbiemrit të saj të famshëm.

“Gjithmonë kam pasur përshtypjen se duhet të punoj dy herë më shumë për t’u treguar njerëzve se nuk jam këtu vetëm sepse është e lehtë për mua … “, tha Lily-Rose, e cila debutoi në kinema në vitin 2014  në një shfaqje në” Tusk “dhe më pas mbante role në filma të tjerë deri tek i fundit, Mbreti”, i xhiruar  vitin e kaluar së bashku me Timothée Chalamet, ndërsa shton: “Nëse kjo nuk punon mirë për diçka, ata nuk të punësojnë vetëm për shkak se emri yt tingëllon mirë në postera …”.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me 7 vota për dhe 3 abstenime, anëtarët e Komisionit…