“Vajza më seksi në botë”/ Me gjoksin thuajse jashtë, modelja e faqes për të rritur ‘çmend’ ndjekësit (FOTO)

28 tetor 13:49

Demi Rose gjithmonë guxon me fotot apo videot që publikon në profilet e saj në rrjetet sociale. Ajo sigurohet që sapo të bëjë një postim e gjithë vëmendja të kthehet tek ajo.

Modelja e faqes për të rritur, “OnlyFans”, i ka lënë pak vend imagjinatës me fotot e publikuara në “Instagram”. Ajo shfaqet e ulur pranë një tryeze mëngjesi dhe mban veshur vetëm një rrobdeshambër, i cili i tregon gjoksin më shumë seç duhet.

Në një mjedis me gjethe tropikale me pamje nga malet dhe jashtë hotelit të saj luksoz, ylli u shfaq shumë joshëse teksa kafshonte një luleshtrydhe dhe pinte kafenë.

“Një pjesë e vogël e parajsës”, ka shkruar 27-vjeçarja bashkëngjitur me fotot që menjëherë kanë marrë miliona pëlqime. E jo vetëm kaq, pasi shumë ndjekës janë ofruar që të konsumojnë mëngjesin së bashku.

Madje miliona ndjekësit e saj e kanë cilësuar atë edhe si “vajzën më seksi në botë”.

“Vajza më seksi në botë”/ Me gjoksin thuajse“Vajza më seksi në botë”/ Me gjoksin thuajse“Vajza më seksi në botë”/ Me gjoksin thuajse

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kufijtë e Britanisë janë “të mbingarkuar” nga kalimet e emigrantëve…