Vajza nga Shqipëria bëhet virale pasi ngjason shumë me presidenten Osmani (Video)

19 shtator 14:54

“TikTok” ka bërë që shumë njerëz të gjejnë personat që ngjasojnë shumë me ta.

Një vajzë nga Shqipëria është bërë virale në këtë platformë pas ngjashmërisë që ka me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani.

Vajza emri i së cilës nuk dihet por që në Tiktok mban emrin “Beby_ot” ka marrë shumë komente se me presidenten ngjason për shkak të mollzave dhe flokëve kaçurrela.

“Të gjithë në komentet e videos së fundit më keni thënë që ngjajë me Vjosa Osmanin, besoj që ngjajë nga mollëzat dhe flokët”, thotë ajo në videon ku shfaq edhe fotografinë e presidentes për të krahasuar ngjashmërinë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy shtetet më të fuqishme në botë që ende nuk…