Vajzës së Ramiz Lladrovcit i thyhet vetura

14 maj 14:14

Persona ende të paidentifikuar e kanë thyer veturën e Kosovare Lladrovci, vajzës së kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovci.

Motivet e këtij sulmi ende nuk dihen, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë edhe njësitë e forenzikës të Policisë e Kosovës.

Pavarësisht kësaj, dje dhe sot nëpërmjet rrjeteve sociale kanë polemizuar kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci dhe hoxha Osman Musliu rreth vizitës në kishën e Llapushnikut të zëvendëspresidentit të Parlamentit Evropian, Rainer Wieland.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e 20-vjetorit të rënies të heronjve Bahri Fazliu…