Valdrin Lluka: Edhe kësaj radhe Mitrovica e vendosur për shpresën e Kosovës

28 shtator 2019 | 08:49

Kandidati për deputet dhe ministri në dorëheqje i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, i cili gjatë mandatit të tij në krye të këtij dikasteri ka marrë vendime të mëdha, për zhvillimin ekonomik dhe që është edhe njëri ndër ministrat më të respektuar të asaj qeverie, e që tani garon me numrin 11 në listën e koalicionit Nisma-AKR-PD, ka thënë se Mitrovica me programin e subjektit politik Aleanca Kosova e Re do të ketë zhvillim të pandalshëm ekonomik.

Postimi i plotë i tij:

Edhe në këtë tubim Mitrovica??tregoj qartë se edhe këto zgjedhje do jetë e vendosur për vetë dritën dhe shpresën e Kosovës.

AKR dhe koalicioni ynë do të jetë forca shtytëse e zhvillimit ekonomik në vend. #AKR122

Faleminderit❤️

Valdrin Lluka 11

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-ministrja për Dialog, njëherësh kryetare e Alternativës Demokratike të Kosovës…