Valentino Rossi: Dua të kem fëmijë, kam gjetur femrën e duhur (FOTO)

20 gusht 2019 | 14:14

Para pak kohësh “doktori” ka festuar 40-vjetorin e lindjes. Përpost rekordeve majë motorrit, edhe në jetën private Rossi ka një objektiv ambicioz për të arritur, atë për t’u bërë baba.

Kampioni i ‘MotoGp’ ëndërron shpejt të ketë një fëmijë nga e dashura e tij Francesca Sofia Novello, modele 24 vjeçare, me te cilën është në lidhje prej një viti.

“Të kem fëmijë? Sigurisht. Për të bërë fëmijë duhet femra e duhur dhe unë e kam gjetur”, ka thënë Rossi në një intervistë për Radio 1.

4

3

cifti1

1

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndeshja e javës së dytë në IPKO Superligën e Kosovës…