Valverde pozitiv me Covid-19

21 prill 20:08

Fede Valverde ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të Real Madridit.

“Pas testeve të kryera sot, lojtari ynë, Fede Valverde, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19”, shkruhet në njoftimin e klubit.

Ai është vet izoluar menjëherë dhe do të qëndrojë i mbyllur deri në rezultatin negativ. Ky është një lajm i keq për Zinedine Zidanen, sepse sipas të gjitha gjasave, s’do të mund të jetë i gatshëm për sfidën me Chelsean në Ligën e Kampionëve.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, ka thënë…