Vdes infermierja nga Deçani

15 shtator 16:12

Kryetari i Komunës së Deçanit, Bashkim Ramosaj ka njoftuar me anë të një postimi në profilin e vet në “Facebook” se sot ka ndërruar jetë infermierja nga Deçani, Merita Gacaferi-Lokaj.

“Pikëllues lajmi për ndarjen nga jeta, të infermieres së QKMF-së në Deçan, znj.Merita Gacaferi-Lokaj nga fshati Sllup. Ngushëllimet më të sinqerta familjeve Lokaj dhe Gacaferi, të gjithë kolegëve dhe atyre që e njohën Meritën”, ka shkruar Ramosaj.

Fotografia e Bashkim Ramosaj

(F.D / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konflikti mes Turqisë dhe Greqisë në Mesdheun Lindor duket se…