Vdes nëna e veprimtarit Ismet Sylejmani

05 nëntor 17:56

Ka ndërruar jetë nëna e veprimtarit Ismet Sylejmani, Ramize Hoxha – Sylejmani.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet më 6 nëntor në orën 14:30 në varrezat e fshatit Cernicë të Gjilanit.

“Me dhimbje të thellë njoftojmë familjen tonë të gjërë, farefisin, shokët dhe miqtë se, sot në mbrëmje në moshën 81 vjeçare, ndërroi jetë NËNA jonë e dashur RAMIZE HOXHA – SYLEJMANI! Varrimi bëhet më 6 Nëntor 2021 në ora 14:30, në varrezat e fshatit Cernicë të Gjilanit!”, ka njoftuar në llogarinë e vet në “Facebook” Ismet Sylejmani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konsumi i energjisë elektrike në ditët e para të nëntorit…