Vendoset data zyrtare se kur do të luhet Brazil-Argjentinë

23 prill 12:54

Sfida e vlefshme për kualifikueset e Amerikës së Jugut në Katar 2022, ndërmjet Brazilit dhe Argjentinës e cila u pezullua më 5 shtator pas pak minutash loje për shkak të hyrjes në fushë të autoritetit shëndetësor brazilian, do të luhet më 22 shtator 2022.

Këtë e ka bërë të ditur sot FIFA për të dy Federatat dhe ajo braziliane do të duhet të komunikojë stadiumin që do të presë ndeshjen deri më 22 qershor.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Java e 28 e Art Motion Superligës së Kosovës në…