Veseli bën homazhe për Ilir Konushevcin dhe Hazir Malajn

27 nëntor 14:05

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, njëherësh lider i PDK-së, Kadri Veseli, ka marrë pjesë në homazhet për nder të dëshmorëve  Ilir Konushevci dhe Hazir Malaj që kanë nisur nga ora 12:00 në hollin e Kuvendit.

Në këto homazhe Veseli u shoqërua nga deputetë të Partisë Demokratike.

Pas homazheve kryetari i Kuvendit ka lënë një mesazh në librin e zisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri, Ramush Haradinaj, i shoqëruar nga anëtarë të kabinetit qeveritar…