Veseli me paragliding shijon qiellin e bukur të Kosovës: Shqiponjat do të fluturojnë përherë të lira

18 tetor 16:46

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, sot e ka shijuar qiellin e Kosovës me paragliding.

Ai në një postim në llogarinë e vet në “Facebook”, ka publikuar një video ku edhe ka thënë se shqiponjat do të fluturojnë përherë të lira.

“Duke shijuar me paragliding qiellin e bukur të Kosovës, ku shqiponjat do të fluturojnë përherë të lira. Falënderoj klubin aeronautik “Ballona e Sahit Ukës” për përvojën e paharrueshme”, ka shkruar Veseli.

https://www.facebook.com/watch/?v=849995825804628

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Leo Messi ishte afër largimit nga Barcelona dhe shumë klube…