Veseli publikon foto nga takimi me Edi Ramën, e quan takim vëllazëror

29 qershor 19:53

“Takim vëllazëror me kryeministrin Edi Rama”, kështu e ka shkruar mbi foton e publikuar në llogarinë e vet në “Facebook” kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, për takimin që ka pasur sot në Prishtinë me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka filluar sot vizitën dyditore në Kosovë.

Ai sot është takuar me presidentin Hashim Thaçi, me kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmanin, me kryeministrin Avdullah Hoti, me liderin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, atë të PDK-së Kadri Veseli dhe me kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

Ndërkaq nesër pritet të ketë takim me liderët e tjerë partiakë.

(M.Q / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Prishtina - Feronikeli, përfundoi pjesa e parë Pjesa e parë…