Veshja që Agnesa Vuthaj mori vëmendjen e të gjithëve

24 nëntor 16:04

Ajo është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale dhe komentohet herë pas here në media për postimet që bën apo edhe jetën e saj private.

Sapo bën një postim në profilin e “Instagram”-it, Agnesa arrin që të tërheqë menjëherë vëmendjen e të gjithëve. Ajo shfaqet gjithmonë e kuruar në çdo detaj dhe e veshur plot stil. Por edhe në ato raste kur ndan me ndjekësit foto pa makijazh, mbetet po aq e bukur sa herët e tjera.

Faqja “What They Wearin” në “Instagram” ka zbuluar shifrën e plotë të veshjes së Agnesës. Sipas kësaj faqe, e cila herë pas here zbulon se sa kanë shpenzuar vip-at për një veshje, shkruan se çmimi është marramendës.

Palltoja që ajo ka veshur është nga Louis Vuitton i kushtoi (3,600€), çanta Hermes Crocodile Mini Kelly 2 (36,500€), syzet Linda Farrow (1,105€) dhe ora Rolex modeli Lady DateJust 28 (10,300€).

Pra në total kap shifrën e më shumë se 50 mijë eurove!

Më shumë se 50 mijë euro? Ja veshja që Agnesa Vuthaj mori

Më shumë se 50 mijë euro? Ja veshja që Agnesa Vuthaj mori

Më shumë se 50 mijë euro? Ja veshja që Agnesa Vuthaj mori

Më shumë se 50 mijë euro? Ja veshja që Agnesa Vuthaj mori

Më shumë se 50 mijë euro? Ja veshja që Agnesa Vuthaj mori

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mamudije Imishti shpall te pavlefshme deftesen e shkolles fillore SH.F.M.U…