Veteranët e Prishtinës dhe Shpend Ahmeti pro thellimit të bashkëpunimit

21 shkurt 10:33

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së (Dega Prishtinë), Fatmir Sopi, bashkë me nënkryetarin Sali Vllahiu dhe sekretarin Vehbi Hajzeri, vizituan Komunën e Prishtinës.

Ata uruan kryetarin Shpend Ahmeti për fitoren e mandatit të dytë qeverisës, si dhe shprehën vullnetin dhe për thellimin e bashkëpunimit me komunën.

Përgjatë këtij takimi, kryetari Ahmeti theksoi se do të angazhohet që t’i ndihmojë maksimalisht kësaj organizate, me theks të veçantë në organizimin e shënjimit të datave historike.​

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dy zyrtarë të Inspektoratit Policor të Kosovës janë suspenduar pasi…