Vetëvendosje kërkon arrestimin e Dardan Molliqaj

29 shtator 2019 | 22:07

Tanimë është publikuar videoja e plotë e rrahjes mes Haki Abazit dhe Dardan Molliqajt pas debatit në emisionin “Pressing” Zgjedhor në “T7”.

Lëvizja Vetëvendosje!,  ka reaguar menjëherë duke kërkuar të merren masa ndaj dhunuesve dhe mashtruesve.

Ky është reagimi i plotë:

Të merren masa ndaj dhunuesve e mashtruesvePamjet e dala në një portal, tregojnë sulmin brutal ndaj kandidatit për…

Gepostet von Lëvizja VETËVENDOSJE! am Sonntag, 29. September 2019

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për 10 ditë ishin vjedhur dy vetura në Fushë Kosovë.…