Vetëvendosjen në Drenas do ta drejtojë Egzona Tërdevci

25 shtator 23:34

Lëvizjes Vetëvendosje në Drenas ka bërë me dije se ka përfunduar suksesshëm procesin e brendshëm zgjedhor.

“Kryetare e qendrës është zgjedhur, Egzona Tërdevci. Kryetare e GVV në qendër është zgjedhur, Filloreta Bujupi. Kryetar/e i/e RVV në qendër është zgjedhur, Shqiprim Kiqina”, ka njoftuar dega e LV-së në Drenas.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në një ndeshje interesante dhe me kthesa, Ponte Prizreni ka…