Vildania nuk i lënë vend imagjinatës me këto foto

19 tetor 16:04

Modelja Vildane Zeneli ka bërë edhe një paraqitje për t’u mbajtur mend në rrjetet sociale

Bukuroshja kosovare ka realizuar një set fotografish ku tregon asetet e saj.

Ajo pa dyshim që duket tepër e nxehtë në këto foto derisa shkruan: Duke ndjekur diellin.

Vildania ka bikine të mbyllura, të cilat theksojnë trupin e saj seksi dhe asetet e tonifikuara nga dielli që ajo ka marrë këto ditë.V

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Me rastin e shënimit të Ditës Ndërkombëtare të Gruas Rurale…