Vildania tregon asetet e saj perfekte

30 nëntor 12:16

Modelja Vildane Zeneli ka treguar edhe sonte çfarë bukuroshe është

Modelja është shfaqur me një bluzë të kaltër të hapur afër gjoksit derisa ka treguar asetet e saj seksi.

Kujtojmë se Vildania ka qenë aktore në videoklipin e fundi të këngëtarëve Ermal Fejzullahu dhe Yll Limani.

Bukuroshja kosovare kishte kohë pa bërë paraqitje në trojet shqiptare dhe paraqitja e saj në këtë videoklip e ka kthyer paksa atë në skenën e estradës kosovare.

Kënga ky Vildania luan në klip titullohet “As 2 minutë”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca, ka pritur sot…