Vildania vjen me një stil krejt ndryshe

20 maj 14:21

Fotomodelja Vildane Zeneli është parë me një stil tërësisht tjetër sonte në Instagram

Atë jemi mësuar që ta shohim me foto provokative dhe seksi.

Vildane Zeneli ka zgjedhur që të paraqitet më e zakonshme para fansave të saj në rrjetet sociale, e ku është paraqitur e veshur tërësisht jo provokative.

Ajo ka pasur të veshur xhinse ngjyrë rozë, kurse bluza e lartë është tërësisht e bardhë.

“Ndihem vajzë!”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Finalja e madhe e “play-off”-it do të zhvillohet mes Golden…