Villarreali shënon edhe golin dytë kundër Liverpoolit (video)

03 maj 21:47

Villarreali ka arritur të shënojë edhe golin e dytë ndaj Liverpoolit dhe tani rezultati i përgjithshëm është i barabartë 2-2. Ishte Coquelin i cili shënoi në minutën e 41-të të ndeshjes.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, bashkë me familjen…