Violetë Kukaj i këndon Hamëz Jasharit

04 mars 2019 | 20:18

Këngëtarja Violetë Kukaj, ka publikuar këngë kushtuar Hamëz Jasharit, në prag të Epopesë së lavdishme të luftës çlirimtare të Kosovës.

Kënga e saj e re është mirëpritur nga fansat e këngëtares.
Ndryshe, Epopeja e lavdishme e UÇK-së përkon me rënien heroike të komandantit legjendar Adem Jashari dhe aktivitete të shumta do të mbahen në Kosovë duke filluar nga dita e nesërme e deri më 7 mars.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=65&v=3fknxqjIIR8

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta për herë të parë duke…