Virtus Entella prezanton Llullakun

13 shkurt 2018 | 15:22

Reprezentuesi i Kombëtares së Shqipërisë, Azdren Llullaku është zyrtarizuar si transfero i ri i skuadrës së Virtus Entellas.

Lajmin e ka konfirmuar vetë skuadra nga Seria B, kurse për sulmuesin është një rikthim në Itali, pas një eksperience të Gaz Metan dhe Astana. 29-vjeçari për kombëtaren kuqezi ka regjistruar gjashtë paraqitje.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, ka thënë se…