Vuçiqi të enjten takohet me Ramën dhe Zaevin në Novi Sad

07 tetor 2019 | 10:56

Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq do të takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe atë të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev të enjten më 10 tetor në Novi Sad.

Sipas një deklarate nga kabineti i Presidentit të Serbisë, takimi trepalësh do të mbahet në pavijonin e Oficerëve të Kalasë “Petrovaradin”, raporton “Tanjug”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) tashmë ka numëruar 96.98 të…