Wanda Nara “tërbon” ndjekësit, pozon pa të brendshme në Paris (FOTO)

02 nëntor 11:19

Pasi qëndroi disa kohë në Argjentinë, Wanda Nara është kthyer tashmë në Evropë për të parë fëmijët e saj. Ajo fillimisht vizitoi Stambollin ku ish-partneri i saj, Mauro Icardi, po luan me fanellën e Galatas, më pas mori fëmijët e saj dhe vizitoi Londrën e Parisin.

E teksa ndodhej në kryeqytetin francez, nëna e 5 fëmijëve vendosi të zhvillonte një set fotografik, i cili bëri menjëherë bujë në rrjetet sociale. Nara është fotografuar nën Kullën Eiffel  pa veshur të brendshme.

Trupi i saj ishte i mbuluar nga një pallto lëkure e shtrenjtë, të cilën e la të hapur në fund duke zbuluar një tatuazh pranë pjesëve intime.

Wanda Nara e cila ka 15.5 milionë ndjekës vetëm në “Instagram” shkaktoi një “tërmet” me fotosesionin e saj të ri dhe komentet vërshuan në rrjet.

Wanda Nara “tërbon” ndjekësit, pozon pa të brendshmeWanda Nara “tërbon” ndjekësit, pozon pa të brendshme

Wanda Nara “tërbon” ndjekësit, pozon pa të brendshmeWanda Nara “tërbon” ndjekësit, pozon pa të brendshmeWanda Nara “tërbon” ndjekësit, pozon pa të brendshmeWanda Nara “tërbon” ndjekësit, pozon pa të brendshme

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiq, duke bërë “show” për çështjen…