The Weekend dhe Bella, së bashku në Kanë

13 maj 13:00

The Weeknd dhe Bella Hadid duket se janë një hap para rregullimit të marrëdhënieve, veçanërisht së fundmi, pasi po shijojnë daljen së bashku.

Dyshja janë parë në jug të Francës, në Kanë, duke dalë nga një ndejë. Kanë kaluar më shumë se një vit qëkur çifti ishin së bashku dhe duket se kanë rinisur lidhjen e tyre romantike.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
The Weeknd dhe Bella Hadid duket se janë një hap…