William Levy ndahet nga bashkëshortja

18 qershor 11:20

Aktori i famshëm William Levy është ndarë nga bashkëshortja Elizabeth Gutierrez. Sipas mediave ndërkombëtare, çifti i famshëm i ka dhënë fund martesës gjashtëvjeçare.

Thashethemet nisën pasi Williami dhe Elizabetha nuk janë parë më së bashku në ngjarje profesionale apo festime familjare. Aktori dhe modeluesja nuk kanë postuar më fotografi me njëri-tjetrin që nga festimi i ditëlindjes së Williamit në muajin prill.

Kjo ka ngritur alarmin se marrëdhënia e çiftit, që janë prindër të dy fëmijëve Christopher Alexander dhe Kailey Alexandra, ka marrë fund.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lady Gaga pak muaj më parë u nda nga i…