Xhaka: Jam i zemëruar, por kurrë nuk dorëzohem

02 shtator 2019 | 13:44

Granit Xhaka ka shkaktuar penallti në ndeshjen derbi Arsenal-Tottenham Hotspur (2-2). Mesfushori shqiptar e ka pranuar gabimin që bëri dhe është shprehur i zëmëruar, por premton se nuk do të dorëzohet kurrë.

“Faleminderit për përkrahjen e mahnitshme brenda ‘Emirates’. Ne treguam shumë karakter dhe ju na ndihmuat për t’u rikthyer në lojë. Për penalltinë, bëra gabim. Natyrisht se jam i zemëruar për këtë, por unë kurrë nuk do të dorëzohem”, ka thënë Xhaka.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Degës së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) në…